برای رسیدن به موفقیت

  • رستا رضایی با رستا رضایی
  • 3 هفته قبل
  • املاک
  • 0

 

۱. برای رسیدن به موفقیت باید متعهد باشید

یک لیست تهیه کنید که شامل هدفتان، میزان تعهدتان و آن‌ چیزی که برای رسیدن به هدفتان دوست دارید باشد انجام دهید

۲. از مسیر بیاموزید و یاد بگیرید 
یکی از راه های رسیدن به موفقیت است که به جای تمرکز شدید روی نتایج دستاوردهای خود، به مراحل کوچکِ لازم برای رسیدن به موفقیت توجه داشته باشید و به خودتان اجازه‌ی لذت بردن از پیروزی‌های کوچک در طول مسیر را دهید

۳. باید ازمسیر لذت ببرید
مسیر رسیدن به موفقیت شما اگر بیش‌ از حد خسته‌کننده شود، موفقیت سخت‌تر خواهد شد یادگیری آن‌چه توان انجامش را دارید وبه آن عشق دارید می‌تواند هیجان‌انگیز باشد.

۴. مثبت بیندیشید
مثبت اندیشی باعث  شکل‌گیری ذهنیت مثبت و در واقع اعتماد به خود و توانایی‌تان است جایگزینی هرگونه افکار منفی با افکار مثبت بسیار مهم است

۵. دیدگاه خود را تغییر دهید

به خودتان زمان دهید که با استفاده از گفتار مثبت به وضعیت خود بیندیشید و متوجه خواهید شد که روز یا هفته‌ی شما چقدر تغییر می‌کند.این کار برای مدت‌زمان طولانی کل زندگی شما را تغییر خواهد داد .

۶.  با خودتان صادق و شفاف باشید
اگر زمانی متوجه شدید که هدفتان به بن‌بست رسیده‌، درمورد دلیل این امر با خودتان صادق و تعارف نکنید تلاش کنید راه‌حلی را پیدا کنید که به سمت رسیدن به موفقیت هدایت شوید.

۷. عوامل حواس‌پرتی را ازخود دور کنید
عواملی که وقت شما را ,یا حواستان را پرت می‌کنند، لیست تهیه شود مثلا می‌تواند یک تلفن، یک برنامه‌ی تلویزیونی یا حتی فردی باشد که باعث استرس شما بشود

۸. روی خودتان حساب کنید
یک راز موفقیت است که روی خود حساب کنید , نه روی دیگران . دوست شما نمی‌تواند به جای شما در کلاس شرکت کند یا مادر شما نمی‌تواند به جای شما ترفیع بگیرد. شریک شما نمی‌تواند به جای شما اضافه‌‌وزنتان را کاهش بدهد.

۱۰. مراقب خستگی مفرط خود باشید 
تمرکز بر هدف بسیار مسئله مهمی است  اما درباره‌ی آن دچار وسواس نداشته باشید.بدون افراط در کار کردن انگیزه‌ی خود را حفظ کنید.

گفتگو بپیوندید

مقایسه آگهی ها

مقایسه